Soru & Cevap


Gunluktemizlik nedir?
Gunluktemizlik sistemine kayıtlı Temizlik Profesyonelleriyle ev ve ofislere temizlik hizmeti sunan online bir platformdur.


Temizlik Profesyonelleri güvenilir mi?
Tüm profesyonellerimiz, adli sicil kayıtları incelenmiş , referanslı kişilerden seçilmekte ve yüz yüze yapılan mülakatlar ve düzenli eğitimler sonucunda sistemimize kaydedilmektedir.


Hangi günler çalışıyorsunuz?
Haftanın 7 günü hizmetimiz mevcuttur.


Temizlik boyunca evde olmalı mıyım?
Hayır. Birçok müşterimizin yaptığı gibi temizlik profesyonelimizi içeri davet edip evden çıkabilir veya anahtarı bir kişiye/yere bırakabilirsiniz.


Temizlik malzemelerini getiriyor musunuz?
Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzeleri Gunluktemizlik tarafından temin edilmektedir.


Nasıl ödeme yapabilirim?
Sitemizdeki güvenli ödeme altyapısı sayesinde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Havale yoluyla ödeme alamıyoruz maalesef.

Hizmetten memnum kalmazsam ne yapmam gerekir?
%100 Gunluktemizlik politikamız gereğince, temizlik hizmetinden memnun kalmayan müşterilerimizin temizliğe ilişkin şikayetlerini temizlik hizmetini takip eden ilk 3 gün içerisinde Müşteri Hizmetlerimize iletmesini rica eder, bu süre sonrasında gelecek şikayetler için işlem yapamayacağımızı bildirmek isteriz.

Evimde herhangi bir tadilat yapıldıysa ne yapmalıyım?
Bize 0216 706 0541 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Gelen kişinin yemeğini biz mi temin ediyoruz ?
Hizmetimiz dahilinde sizin yemek sağlamanız gibi bir talebimiz bulunmamaktadır. Temizlik profesyoneliniz de sizden böyle bir talepte bulunmayacaktır.