Gizlilik Politikası

Günlük Temizlik Şirketi webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Günlük Temizlik Şirketi 'nin kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Günlük Temizlik Şirketi Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Günlük Temizlik Şirketi ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Günlük Temizlik Şirketi veri tabanında bulunmaktadır. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Günlük Temizlik Şirketi, hem de Günlük Temizlik Şirketi' nin diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Günlük Temizlik Şirketi, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Günlük Temizlik Şirketi Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Günlük Temizlik Şirketi tarafından paylaşılmamaktadır. Günlük Temizlik Şirketi, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Günlük Temizlik Şirketi Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Günlük Temizlik Şirketi veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Günlük Temizlik Şirketi, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise, Günlük Temizlik Şirketi' nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, Kullanıcının, Günlük Temizlik Şirketi' den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Günlük Temizlik Şirketi portalındaki on line aktivite, gerekse Günlük Temizlik Şirketi' ne bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Günlük Temizlik Şirketi tarafından kullanılmaktdır.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Günlük Temizlik Şirketi, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"Günlük Temizlik Şirketi web sitesi" veya "Web Sitesi"; Günlük Temizlik Şirketi' ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen Günlük Temizlik Şirketi web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

©2017 Günlük Temizlik Şirketi