Firma Bilgisi

Pendik Temizlik Şirketleri olarak yılların verdiği tecrübe ve yoğun çalışmayla sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.Verdiğimiz temizlik hizmetinde sektörün en yenilikçi ve en kaliteli malzemelerini kullanarak hem etkili hem uzun süreli hem de sağlıklı bir temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Günlük Temizlik com da Profesyonel personelimiz sizin gün içinde ne kadar yorulduğunuzu biliyor ve temizlik yükünüzü sizin omzunuzdan alarak temizliğe ayıracağınız zamanı sevdiklerinizle beraber keyifle geçirmek için size fırsat sunuyor.

Pendik Ev Temizliği Yaşam alanımız olan evlere kadar özenli bakmaya çalışsak da çabuk kirlenen alanlar arasındadır. Misafir ağırlamak,günlük ev işlerini yapmak,çocukların koşturması gibi bir çok nedenden dolayı çabuk kirlenerek ve toz barındırarak sağlıklı yapısını çabuk yitirir. Bu nedenle sık ve düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilmektedir. Pendik Temizlik Şirketi olarak evinizi memnun alacağınız şekilde kendi evimiz gibi özenle temizliyoruz.Ev temizliği kapsamında verdiğimiz hizmetler şu şekildedir:

Genel Temizlik: Bu temizlik hizmeti kapsamında profesyonel ekibimiz evinize kadar gelip evinizi dip bucak temizliyor.Evin genelinde toz alma işlemi gerçekleştiriyoruz.Evin dolaplarının rafları ve kapakları silinir.Zemin ıslak ve kuru olmak üzere moplarla silinir.Banyo ve mutfak fayansları özel temizlik sıvılarıyla silinerek parlatılır.Kapıların her iki yüzü de kapı kolu dahil olmak üzere silinerek temizlenir.Pencerelerinizin çerçeveleri ve camları öncelikle tozlardan arındırılır daha sonra ise çerçeveler nemli bezle camlar ise mikro fiber bezler kullanılarak cam sille silinir.

Detaylı Temizlik: Detaylı temizlik adından da anlaşılacağı üzere size söz verdiğimiz gibi gerçekleştirdiğimiz detaylı temizlik hizmetimizdir.Bu hizmet kapsamında evinizin hiç bir köşesi göz ardı edilmeden kapsamlı bir şekilde temizlenir .Odalarınızdaki eşyaların tozu alınır. Dolaplarınız içli dışlı silinir.Odaların zemini zeminin yapısına uygun fırça ve temizlik sıvılarıyla temizlenir.Banyo ve tuvaletler bakteri öldürücü hoş kokulu maddelerle yıkanır. Evinizin duvarları dahil temizlenen bu hizmet kapsamında hijyenik ve ferah bir eve kavuşursunuz.

Boş Daire Temizliği: Tertemiz bir eve taşınmak herkesin hayalidir. Biz bu hayalinizi gerçekleştirmek için size yardımcı olmaya geliyoruz. Henüz eşyalar gelmeden boş eve uyguladığımız bu hizmet kapsamında daireye dahil olan dolaplar varsa içli dışlı silinir. Parke yüzeyler özel parke temizleyici ve cila özelliği olan sıvılarla temizlenir. Fayanslar ve fayans zeminler yüzey temizleyicilerle yıkanır ve kurutulur. Camlar cam sille parlatılır.Kapılar kapı kolları da dahil olmak üzere arkalı önlü özenle silinir.

İnşaat Sonrası Temizlik: Müşterilerimizin altından kalkmakta epey zorlandıkları bu temizlikte yardımınıza profesyonel ekibimiz koşuyor. çünkü amatör ellere bırakıldığında tatminsiz sonuçlar alınacağı gibi kendiniz yapmaya çalıştığınızda da oldukça yorucu ve uzun zamana yayılan bir temizlik olacaktır. Oysaki yılların verdiği bu alandaki tecrübemiz ve takım halinde çalışan yeterli personel sayımız bu işi kısa sürede ve de başarılı bir şekilde çözecektir. İnşaat sonrasında oluşan talaş ve beton döküntüleri ve kaba kirler toplanarak çöpe atılır.Dolaplarda ve pencere kenarlarında oluşan tozlar vakumlu süpürgelerle çekilir.Pencere,kapı ve dolaplardaki bant ve silikon izleri yüzeyi çizmeyen aletlerle özenle kazınarak çıkarılır.Fayans zeminlerde taşan derzler varsa onlar da kazınır. Ev süpürülüp tozlardan arındırıldıktan sonra detaylı temizliğe geçilir. Zemin uygun temizlik sıvıları kullanılarak silinir. Tozlardan arındırılan dolaplar içli dışlı silinir. kapılar nemli bezlerle temizlenir. Camlar parlatılır.Banyo ve tuvalet bakteri öldürücü etkili malzemelerle yıkanır.